Konkurs "Mam sposób na życie bez używek"

Archiwum » Konkurs "Mam sposób na życie bez używek"

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Starogardzie Gdańskim zaprasza wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych Powiatu Starogardzkiego do wzięcia udziału w II edycji konkursu fotograficznego „Mam Sposób na życie bez używek”, który współorganizuje wraz ze Starostą Starogardzkim.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu 1 fotografii, przedstawiające przyjemność jaką można czerpać z życia wolnego od używek. Na zdjęciu powinny znajdować się treści promujące aktywność fizyczną lub inne formy spędzania wolnego czasu z rówieśnikami bądź rodziną, które wywołują przyjemność, uczucie spełnienia, zadowolenia bez stosowania używek, takich jak papierosy, alkohol lub inne substancje psychoaktywne np. dopalacze.

Dla wszystkich uczestników Konkursu przewidziano bony podarunkowe – nagrody główne za zdobycie I, II i III miejsca i nagrody wyróżnienia.

Prace konkursowe wraz z niezbędnymi załącznikami, dołączonymi do regulaminu konkursu, należy przesyłać na adres Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej
w Starogardzie Gdańskim z siedzibą przy ul. Kanałowej 5 do dnia 31.10.2019 r.